Naši partneři

Přehled spoupracujícíh institucí, se kterými má fakulta smluvně definovanou smlouvu o spolupráci nebo o partnerství.


progeCAD logo

Vršanská uhelná a.s.

Fakulta spolupracuje s Vršanskou uhelnou a.s., člena Czech coal group. Spolupráce zahrnuje řešení odborných výzkumných úkolů na katedře technologií a materiálového inženýrství a další vzájemnou podporu. Vršanská uhelná a.s. Zajišťuje těžbu hnědého uhlí v lokalitě Vršany v centrální části Severočeské hnědouhelné pánve. Společnost Vršanská uhelná disponuje uhelnými zásobami s nejdelší životností v České republice až do roku 2058. Více informací najdete na webových stránkách společnosti http://www.czechcoal.cz/cs/profil/vu/index.html.

Skupina ČEZ

Partnerem fakulty se v roce 2010 stala energetická společnost - Skupina ČEZ. Fakulta se tak zařadila mezi dalších 11 českých fakult, se kterými ČEZ navázal užší spolupráci. Studenti se díky tomuto partnerství mj. mohou účastnit zajímavých exkurzí a přednášek odborníků ze společnosti ČEZ. Více zde.

ABF: For Industry a For Surface


Fakulta, společně s Českou společností strojírenské technologie, udržuje dlouhodobou spolupráci se společností ABF, a.s. Ta pořádá každoročně veletrh strojírenských technologií "For Industry" společně s veletrhem povrchových úprav a finálních technologií "For Surface", na kterých fakulta participuje. Jedná se o prezentaci moderní výrobní techniky, progresivních technologií a inovačních trendů, které mají široké uplatnění a jsou podporou pro hospodářský rozvoj . Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a navštivte veletrh i letos!
Informaení e-mailInformační e-mailVytisknoutVytisknout
 
webmail intranet
e-přihláška Studijní brožura
Rozvrhové změny

  

facebook wikipedie RSS